Zaznacz stronę

Fryzjer psi – strzyżenie psa

Salon psiej piękności oferuje wiele zabiegów pielęgnacyjnych, bez których nie może obejść się zadbany pies. Wśród bogatej oferty salonu znaleźć można nie tylko strzyżenie psa, w tym strzyżenie yorka, ale także trymowanie psa, a zwłaszcza bardzo popularne trymowanie teriera, którego specyficzna sierść wymaga aby takie zabiegi były przeprowadzone przez specjalistów.

Nasz fryzjer psi zawsze dba o przyjazną atmosferę w salonie, dzięki czemu wszystkie psy czują się u nas swobodnie. Dbamy o to, żeby żeby wizyta w naszym salonie była dla psa przyjemnością, a nie niemiłą koniecznością, dlatego zapewniamy wszystkich właścicieli, że stosujemy żadnych środków uspokajających. Dodatkowo zapewniamy, że wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które oferujemy w salonie psiej piękności wykonywane są najnowszym sprzętem groomerskim.

Do pielęgnacji Państwa pupilów używamy jedynie najwyższej klasy profesjonalnych i sprawdzonych kosmetyków  posiadających wszelkie atesty. Strzyżenie psów i trymowanie psa nigdy nie było tak proste, nasz groomer zadba o Państwa psa w najlepszy możliwy sposób poprzez kąpiele, strzyżenie, wyczesywanie sierści, czy obcinanie pazurów. Zapraszamy – strzyżenie psa Zielna Góra.